Grzejnik podtynkowy 3THERMO

Inwestujemy w nowoczesne technologie
Od tego miesiąca chcemy zaoferować Wam nowoczesny system ogrzewania ściennego. Dzięki nawiązaniu współpracy w firmą 3THERMO.

Hybrydowe ścienne ogrzewanie nowej generacji

Innowacyjna technologia grzewcza, zamieniająca ścianę domu w aktywną przegrodę. Grzejnik podtynkowy to bezproblemowa realizacja trudnej i kosztownej dotychczas idei, wodnego ogrzewania ściennego. Gwarantujemy kompleksową realizację usługi.

Wybierz dla rodziny energooszczędne i nowoczesne ciepło przyszłości

Ogrzewanie ścienne to zupełnie nowa jakość w ogrzewaniu domów. Gwarantujemy wygodne sterowanie i najwyższy komfort grzewczy, uzyskany z całkowicie niewidocznego systemu. Wybierz ciepło przyszłości i zmień swój dom w nowoczesny regulowany system przegród termicznych.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapobiega cyrkulacji kurzu i alergenów w ogrzewanych pomieszczeniach. Nie wysusza powietrza, ale osusza ściany, zapobiegając pojawianiu się na nich wilgoci.

Ekonomiczne ogrzewanie

Grzejnik Podtynkowy 3THERMO gwarantuje tańszą eksploatację oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności.

Technologia antyzalaniowa

Bilansuje straty ciepła w ścianie zewnętrznej oraz daje możliwości aranżacyjne, gdyż w całości ukryty jest w centymetrowej warstwie tynku.

Sprawdź prezentację wideo aby dowiedzieć się więcej o 3THERMO

Możliwość zapobiegania stratom ciepła w miejscu ich powstawania, na przegrodach zewnętrznych . Grzejnik 3THERMO zatopiony w warstwie tynku to niewidoczny emiter ciepła. Prostota montażu i uniwersalność układu pozwala na jego stosowanie w każdym typie pomieszczeń.

Wybierz dla rodziny energooszczędne i nowoczesne ciepło przyszłości

Leave a Comment