Dobierzemy właściwe źródło ciepła do Twojego domu.

Wykonaliśmy wiele projektów, ale na naszej stronie internetowej prezentujemy jedynie część z nich. Głównym  celem prezentacji jest pokazanie potencjału i elastyczności naszego zespołu oraz wybranych urządzeń i rozwiązań, które wprowadziliśmy w życie u naszych klientów.

Sprawdź, co zrobiliśmy w województwie dolnośląskim, zajrzyj do zakładek z miejscowościami. 
 
Bieżące realizacje można śledzić na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie.

Specjalizujemy się w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych, dlatego oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi, które dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb.

Zajmujemy się doborem oraz montażem instalacji. Zapewniamy wsparcie serwisowe zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Nasz teren działania to Dolnego Śląsk i województwa opolskiego.

Na co zwracamy uwagę przy ofertowaniu i doborze?

Po pierwsze, uwzględnia techniczne możliwości.

Po drugie, lokalizację projektu.

Po trzecie, potrzeby Klienta oraz dostępny budżet.

Wszystkie te składniki pozwalają nam na stworzenie propozycji dopasowanej do każdego indywidualnego przypadku.

Po zaakceptowaniu oferty i podpisaniu umowy, przygotowujemy harmonogram współpracy oraz przystępujemy do realizacji montażu i uruchomienia instalacji.

Modele pomp ciepła Panasonic Aquarea, które zamontowaliśmy w poniższych realizacjach to

* High Performance

* T-CAP

* All In One

 Zapraszamy do obejrzenia poglądowego filmu. 

Nasze motto „Łączymy technologię z codziennością” wprowadzamy w życie dla Państwa. Większość instalacji pomp ciepła została wykonana przez naszą ekipę InstalHome w ramach modernizacji istniejących instalacji grzewczych w gminach Strzelin oraz Wiązów, Borów, Domaniów, Przeworno, Jelcz-Laskowice, Środa Śląska, Wrocław i miasto Wrocław.

TERMOWIZJA DOMU

Termowizja budynków
Termowizja budynków
Termowizja budynków
Ogrzewanie podłogowe widziane przez kamerę

Badania budynków kamerą termowizyjną – wykryj problemy i oszczędzaj na kosztach energii.

 

Kamera termowizyjna wykrywa nieprawidłowości termiczne w budynkach, co pozwala na zaproponowanie rozwiązań i uniknięcie strat ciepła lub innych niekorzystnych zjawisk.

Badania termowizyjne skierowane są do właścicieli budynków mieszkalnych i komercyjnych, pozwalając na wykrycie problemów z izolacją, systemem wentylacyjnym, instalacjami grzewczymi, chłodzenia oraz wilgocią.

Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczonych specjalistów, którzy przeprowadzą dokładne badanie w krótkim czasie.

Klient otrzymuje szczegółowy raport z wykrytymi problemami i propozycjami rozwiązań, co pozwala na podjęcie decyzji w kwestii naprawy lub modernizacji budynku.

Skorzystaj z naszej usługi badania budynków kamerą termowizyjną i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i wycenę usługi.

Wykrywanie problemów termicznych w budynkach –  ta kamera termowizyjna może Ci pomóc!