POMPY CIEPŁA BORÓW

MONTAŻ I SERWIS POMP CIEPŁA - BORÓW
Odpowiedni dobór pompy ciepła do domu nowego i modernizowanego.

Zamontowana przez nas pompa ciepła zapewni przez cały rok uczucie komfortu, wygody i ciepła zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. 

Przede wszystkim jesteśmy dumni, że klienci z gminy Borów doceniają jakość naszych usług, a także szybkość i dokładność, z jaką realizujemy każde zlecenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w dziale „Realizacje”.

Nasze realizacje w gminie Borów w województwie dolnośląskim.

Montaż pomy Ciepła Panasonic w gminie Borów

Zrealizowaliśmy projekt wymiany starego kotła stałopalnego na nowoczesną i ekologiczną pompę ciepła. W ramach tej realizacji zamontowaliśmy model Panasonic High Performance 9 kW, trójfazowy, który zapewnia efektywne i niezawodne ogrzewanie domu jednorodzinnego o powierzchni do 150 m2, z zastosowaniem podłogówki.

Dlatego, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, klient nie tylko zaoszczędzi na rachunkach za energię, ale także przyczyni się do ochrony środowiska.

Nasz zespół specjalistów dokładnie przeanalizował potrzeby klienta i dobór odpowiedniego modelu pompy ciepła, dzięki czemu możemy zagwarantować pełną satysfakcję z wykonanej usługi.

Niezawodne i wydajne ogrzewanie domów za pomocą pomp ciepła dla klientów z Borowa, Borka Strzelińskiego, Jelenina...

Zastanawiasz się nad wymianą starego źródła ciepła?

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki niej możesz pożegnać się z brudem i nieprzyjemnymi zapachami (czad), a także cieszyć się łatwą obsługą i ekologicznym, odnawialnym źródłem energii. Zdecyduj się na nasze wysokiej jakości pompy ciepła i ciesz się bezproblemowym ogrzewaniem swojego domu.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz uzyskania bezpłatnej wyceny. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Potrzebujesz pompy ciepła, klimatyzacji, zmiękczacza wody lub innych urządzeń instalacyjnych do swojego domu lub mieszkania? Skontaktuj się z nami!