POMPY CIEPŁA KONDRATOWICE

POMPA CIEPŁA Z MONTAŻEM - KONDRATOWICE

Specjalizujemy się w montażu i serwisie pomp ciepła oraz innych urządzeń instalacyjnych, w tym marek takich jak Panasonic, Viessmann itd. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Potrzebujesz pompy ciepła, klimatyzacji, zmiękczacza wody lub innych urządzeń instalacyjnych do swojego domu lub mieszkania? Skontaktuj się z nami!

Na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalną obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać rzetelnych informacji o proponowanych usługach, ich zakresie i cenie. Chcemy, aby każdy klient czuł, że jest indywidualnie traktowany oraz mile wspominał współpracę z naszą firmą.
Oferujemy wsparcie techniczne oraz dostarczamy produkty i usługi wysokiej jakości, trwałe i niezawodne.

Nasi klienci z Kondratowic po wymianie ogrzewania na pompę ciepła, mają ciepły i przytulny dom przez cały rok.

Nasze realizacje w gminie Kondratowice w województwie dolnośląskim.

Monoblok InstalHome serwis gmina Kondratowice

Panasonic Aquarea High Performance Monoblok – zastosowanie:
– Do nowych instalacji, budynków energooszczędnych i pasywnych
– Grzanie i chłodzenie
– Ciepła woda użytkowa z zewnętrznym zasobnikiem
– Grzejniki – Klimakonwektory – Ogrzewanie podłogowe

Montaż pompy ciepła w domu przynosi wiele korzyści i zalet, wśród których wymienić można:

✅ Oszczędność kosztów: pompa ciepła zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjne systemy ogrzewania, co przekłada się na mniejsze rachunki za energię.

✅ Ekologia: pompa ciepła nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery i jest przyjazna dla środowiska. Zmniejsza emisję gazów cieplarnianych i przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi.

✅ Bezobsługowość: pompy ciepła nie wymagają częstej konserwacji i są zwykle bardziej niezawodne niż tradycyjne piece. Co więcej, mogą służyć przez wiele lat bez potrzeby wymiany.

✅ Komfort: pompa ciepła zapewnia stałą, równomierną temperaturę w pomieszczeniach, co pozytywnie wpływa na komfort mieszkańców domu.

✅ Wartość nieruchomości: montaż pompy ciepła może zwiększyć wartość nieruchomości oraz zainteresowanie potencjalnych nabywców.

✅ Dofinansowanie: w niektórych przypadkach możliwe jest uzyskanie dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła, co dodatkowo zmniejsza koszty i zwiększa opłacalność inwestycji.

W sumie, montaż pompy ciepła to inwestycja, która przynosi wiele korzyści zarówno dla portfela, jak i dla środowiska.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz uzyskania bezpłatnej wyceny. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Pompa ciepła wraz z montażem - Panasonic - dostępne "od ręki".