InstalHome to profesjonalny dobór, montaż i serwis.

Wykonaliśmy wiele projektów, ale na naszej stronie internetowej prezentujemy jedynie część z nich. Głównym  celem prezentacji jest pokazanie potencjału i elastyczności naszego zespołu oraz wybranych urządzeń i rozwiązań, które wprowadziliśmy w życie u naszych klientów.

Sprawdź, co zrobiliśmy w województwie dolnośląskim i opolskim, zajrzyj do zakładek z miejscowościami.

Bieżące realizacje można śledzić na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie.

Niezawodne POMPY CIEPŁA zapewniają nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo dla Twojego domu lub biura.

Pompa ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 9kW

 

 

Modernizacja źródła ciepła w województwie opolskim 

 

 

 

Pompa ciepła 

Panasonic Aquarea

 T-CAP 9kW

 
 
 
 

KLIMATYZACJA - doradztwo, montaż, serwis

Klimatyzator to niezwykle przydatne urządzenie, pozwalające na kontrolowanie temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Dzięki niemu możemy cieszyć się komfortowym chłodem w gorące dni oraz przyjemnym ciepłem w zimne dni. Składa się on z kilku ważnych elementów, takich jak:
jednostka wewnętrzna,
jednostka zewnętrzna
system rur,
przewodów służących do przesyłania powietrza między jednostkami.
Najczęściej stosowanym czynnikiem chłodniczym jest R32, który cechuje się wysoką wydajnością i niską emisją dwutlenku węgla.
Klimatyzator AUX jednostka wewnętrzna
Klimatyzator AUX jednostka wewnętrzna
Klimatyzator Aux jednostka wewnętrzna Instalhome
Montaż jednostki wewnętrznej
Klimatyzator LG montaż jednostki zewnętrznej
LG zapewni komfort w pomieszczeniu w letnie dni.
Klimatyzator Aux jednostka zewnętrzna Instalhome
Montaż, serwis klimatyzatorów Opole, Wrocław i okolice.
Termowizja budynków


TERMOWIZJA BUDYNKU

Przeprowadzamy badania termowizyjne budynków pełne i uproszczone.

Kamera termowizyjna umożliwia w szybki i skuteczny sposób zweryfikować, czy w budynku występują nieprawidłowości termiczne, które mogą prowadzić do strat ciepła lub innych niekorzystnych zjawisk. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii termowizyjnej, jesteśmy w stanie dokładnie zbadać stan budynku, wykryć potencjalne problemy oraz zaproponować rozwiązania.

Badania budynków kamerą termowizyjną skierowana jest do właścicieli budynków mieszkalnych, jak również obiektów komercyjnych. Wykorzystując termowizję, jesteśmy w stanie wykryć problemy z: izolacją termiczną, ucieczki powietrza, nieszczelności w systemie wentylacyjnym, awarie instalacji grzewczych czy systemów chłodzenia, a także wilgoć w murach, dachu i innych elementach budynku.

Podsumowując, dysponujemy nowoczesnym sprzętem termowizyjnym oraz doświadczonymi specjalistami, którzy są w stanie przeprowadzić dokładne badanie budynku w krótkim czasie. Po przeprowadzeniu badania, klient otrzymuje szczegółowy raport, w którym zawarte są informacje na temat wykrytych problemów oraz propozycje rozwiązań. Na podstawie tego raportu, może podjąć decyzję dotyczącą naprawy lub modernizacji swojego budynku, co pozwoli na oszczędność na kosztach energii i poprawę komfortu użytkowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi badania budynków kamerą termowizyjną i do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wyceny usługi.