Pompy Ciepła Nysa

DOBÓR, MONTAŻ, SERWIS POMP CIEPŁA - NYSA

Świadczymy usługi instalacyjne dla domów i biur – nowoczesne instalacji z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Specjalizujemy się w instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji powietrza. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi oferujemy naszym klientom również usługi w zakresie instalacji grzewczych, instalacji elektrycznych czy instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Nasze realizacje w gminie Nysa, województwo opolskie

Autoryzowany Instalator pomp Panasonic InstalHome w Nysie

Zrealizowaliśmy projekt wymiany starego kotła stałopalnego na nowoczesną i ekologiczną pompę ciepła. W ramach tej realizacji zamontowaliśmy model Split Panasonic Aquarea T-CAP 12 kW, trójfazowy, który zapewnia efektywne i niezawodne ogrzewanie domu jednorodzinnego o powierzchni powyżej 150 m2, z zastosowaniem kaloryferów.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, klient nie tylko zaoszczędzi na rachunkach za energię, ale także przyczyni się do ochrony środowiska. Nasz zespół specjalistów dokładnie przeanalizował potrzeby klienta i dobór odpowiedniego modelu pompy ciepła, dzięki czemu możemy zagwarantować pełną satysfakcję z wykonanej usługi.

Potrzebujesz pompy ciepła, klimatyzacji, zmiękczacza wody lub innych urządzeń instalacyjnych do swojego domu lub mieszkania? A może jedynie przeglądu lub serwisu urządzeń? Skontaktuj się z nami!